0905 508 163

 

 

TATRANSKÝ profil - Perodrážka

Sú to drevené profilové lamely zo smrekového dreva. Tento drevený obklad sa používajú ako výsledná vrstva pri obkladaní ako vonkajších tak i vnútorných stien, alebo k obloženiu fasád, stropov, štítov a hlavne podhľadov, či štablónov. 

 

 


Zisti ceny a akcie!
 

 

 

 

TATRANSKÝ PROFIL - Originál

Sú to drevené profilové lamely zo smrekového dreva s predĺženým perom. Tento drevený obklad sa používa ako výsledná vrstva pri obkladaní ako vonkajších tak i vnútorných stien, alebo k obloženiu stropov, štítov a hlavne drevených podhľadov. 

 

 

Zisti ceny a akcie!

 

ZRUBOVÝ PROFIL - Zrub

Vyzerá presne ako zrub, ale vyžaduje 75% menej dreva. Prekrýva a zabezpečuje tesné izolácie. Zrubový profil je lákavý už na prvý pohľad, dýcha z neho priam neopakovateľná atmosféra. 

 

 

Zisti ceny a akcie!

 

 

 

DREVENÁ PODLAHA - Terasovka

Vyrábaná z kvalitného brúseného a sušeného smrekového dreva. Svojou živou štruktúrou drevené podlahy oživujú a zútulnia interiér. Priestoru dodávajú rozmanitosť a príťažlivosť. 

 

 

Zisti ceny a akcie!

Kartáčovanie dreva

Elegantný, praktický a v súčastnej dobe veľmi vyhľadávaný zpôsob úpravy dreva, který spočívá v odstranení mäkkých částí, které v gulatine (kmeni stromu) dorastajú v jarných obdobiach. 

 

 

Zistiť viac

 

Opaľovanie dreva

Oddávna stará metóda impregnácie. Už naši dedovia opaľovali drevo, ktoré potom vydržalo trikrát dlhšie ako bez opaľovania. Dnes sa už opaľovanie využívá ako neobvyklá kresba dreva.

 

 

Zistiť viac

 

Ukončovacie lišty - Podlahové lišty

K drevenému obkladu alebo k dlážkovici vám ponúkame zodpovedajúce ukončovacie lišty, ktoré majú taktiež dôležitý dekoratívny prvok. K dispozícii sú rôzne profily, rozmery a dĺžky.

 

 

Zisti ceny a akcie!

 

 

 

Podkladové hranolky

Hranoly  sa vyrábajú hlavne zo smreku v rôznych priemeroch a dĺžkach. Sú zo všetkých strán ohobľované.  Používajú sa pri stavbe altánkov, pergol, plotov a pri iných konštrukciách, kde sú potrebné masívne krokvy. 

 

 

Zisti ceny a akcie!

Montážne úchytky

 

 

Aké bude u nás počasie?
Objednávkový formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Adresa dodania a text správy:: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia