0905 508 163
Vyberte si z našich výrobkov
Tatranský profil, zrubový profil, drevená podlaha,...
Pozrite si naše hotové realizácie
Máme spokojných zákazníkov po celom Slovensku
Doprava zadarmo po celej SR
Pri nákupe nad 30m2

+421 905 508 163

Zavolajte, poradíme Vám!

 

 

 

TATRANSKÝ PROFIL - PERODRÁŽKA

 

Pozrieť

 

 

 

TATRANSKÝ PROFIL - ORIGINÁL

 

 

Pozrieť

 

 

 

DREVENÁ PODLAHA - TERASOVÁ PODLAHA

 

Pozrieť

 

 

 

ZRUBOVÝ PROFIL - ZRUBOVÝ OBKLAD

 

Pozrieť

 

 

 

UKONČOVACIE  a PODLAHOVÉ LIŠTY

 

Pozrieť

 

 

 

PODKLADOVÉ HRANOLY

 

 

Pozrieť

 

 

O NÁS

Trendy v dnešnom bývaní sa opäť vracajú k prírodným materiálom. Ten je obľúbený  nielen  pre  svoj prirodzený vzhľad,  ale aj pre vlastnosti  a  cenu. V interiéroch a exteriéroch ešte stále zastáva prvé miesto. Najtradičnejší prírodný materiál je drevo.

Drevo ako najstarší a najzdravší konštrukčný materiál človeka je pružné, nestráca teplom nosnosť a výborne izoluje. Drevené interiéry a exteriéry nielenže dobre vyzerajú, ale človek sa v nich cíti veľmi príjemne. Vyvolávajú pocit tepla, domácej pohody a komfortu.

 

Okrem klasického dreveného nábytku sa obľube tešia najmä drevené obklady ako tatranský profil, perodrážka a palubky. Drevený interiér vkusne doplnia aj drevené podlahy (dlážkovica - palubovka). Ak ste sa rozhodli oživiť priestory drevom a hľadáte kvalitný tatranský profil, navštívili ste správnu stránku.

Ponúkame tatransky profil za perfektné ceny. Náš tatranský profil je vyrobený z kvalitného smrekového dreva, ktoré je mäkké, pružné, dobre sa obrába aj schne.

 

Nechajte  sa  inšpirovať  našimi  produktmi  a  vyberte  si  tatranský  profil  u  nás.  V  ponuke  sú  kvalitné drevené obklady ako tatranský profil, perodrážka, zrubový obklad, ale aj dlážkovica,  terasová  podlaha,  ukončovacie  lišty,  hranoly  a  ďalšie  výrobky.

 

Tešíme sa na vašu návštevu.

 

Jaroslav Kováľ

20predaj tatranského profilu

Novinka - kartáčovanie a opaľovanie dreva.

Pozrieť

Dovezieme až k Vám domov!

Rozvážame po celom Slovensku - až k Vám domov! Tatranský profil nielen predávame, ale aj vyrábame. Ponúkame vám teda overenú kvalitu. Náš tatranský profil je vyrobený z kvalitného smrekového dreva. Pri poctivej údržbe (nátery pred škodcami, ktoré sa odporúčajú pre všetky typy dreva pravidelne robiť) vás odmení krásnym interiérom a dlhou životnosťou.

Aké bude u nás počasie?
Objednávkový formulár
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Adresa dodania a text správy:: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia