O nás

Trendy v dnešnom bývaní sa opäť vracajú k prírodným materiálom. Ten je obľúbený  nielen  pre  svoj prirodzený vzhľad,  ale aj pre vlastnosti  a  cenu. V interiéroch a exteriéroch ešte stále zastáva prvé miesto. Najtradičnejší prírodný materiál je drevo.

 

Drevo ako najstarší a najzdravší konštrukčný materiál človeka je pružné, nestráca teplom nosnosť a výborne izoluje. Drevené interiéry a exteriéry nielenže dobre vyzerajú, ale človek sa v nich cíti veľmi príjemne. Vyvolávajú pocit tepla, domácej pohody a komfortu.

 

Okrem klasického dreveného nábytku sa obľube tešia najmä drevené obklady ako tatranský profil, perodrážka a palubky. Drevený interiér vkusne doplnia aj drevené podlahy (dlážkovica - palubovka). Ak ste sa rozhodli oživiť priestory drevom a hľadáte kvalitný tatranský profil, navštívili ste správnu stránku.

 

Ponúkame tatransky profil za perfektné ceny. Náš tatranský profil je vyrobený z kvalitného smrekového dreva, ktoré je mäkké, pružné, dobre sa obrába aj schne.

 

Nechajte  sa  inšpirovať  našimi  produktmi  a  vyberte  si  tatranský  profil  u  nás.  V  ponuke  sú  kvalitné drevené obklady ako tatranský profil, perodrážka, zrubový obklad, ale aj dlážkovica,  terasová  podlaha,  ukončovacie  lišty,  hranoly  a  ďalšie  výrobky.

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

Jaroslav Kováľ

predaj tatranského profilu

Stránku vytvoril kreatívny tím Webstránky Púchov
Prevádzkované v systéme lioWEB - Webová stránka s administráciou